O FIRMIE

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu informacje o firmie TELSKOL.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów elektronicznego zabezpieczenia technicznego osób i mienia, telekomunikacji oraz teleinformatyki.

Od chwili powstania, tj. roku 1990 firma TELSKOL przechodziła kolejne przeobrażenia formalno-organizacyjne, tj. w latach 1990 – 2004 firma działała jako TELSKOL Jan Skolimowski; w roku 2005 firma występowała w formie spółki cywilnej, a od 11.01.2006r. mamy przyjemność kontynuować z Państwem współpracę jako TELSKOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od początku działalności siedziba firmy nie uległa zmianie.

W styczniu 2002 roku firma TELSKOL uzyskała Certyfikat Systemu Jakości PN – EN ISO 9001:2001 wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Firma posiada również koncesję MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Pracownicy firmy TELSKOL posiadają licencje zabezpieczenia technicznego II i I stopnia.

W firmie TELSKOL uruchomiono pion ochrony informacji niejawnych – posiadamy funkcjonującą kancelarię tajną. Wielu pracowników firmy posiada poświadczenia bezpieczeństwa osobowego upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”.

Nasze doświadczenia i osiągnięcia zaowocowały nadaniem naszej firmie w listopadzie roku 2003 tytułu „Mazowiecka Firma Roku 2002” w związku z przyznaniem III miejsca w kategorii „Telekomunikacja i Informatyka”.
 

ZALETY WSPÓŁPRACY Z TELSKOL

>> Nasza oferta handlowa obejmuje kompleksową obsługę inwestora: od zdefiniowania problemu poprzez wdrożenie optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym oraz kosztowym do zapewnienia serwisu powykonawczego.

>> Prace wykonujemy własnym, nowoczesnym sprzętem specjalistycznym z materiałów Inwestora lub własnych.

>> Firma gwarantuje zabezpieczenie finansowe majątkiem trwałym lub gwarancjami bankowymi.

>> Firma TELSKOL posiada własną bazę biurową oraz techniczno - maszynową wraz z zapleczem magazynowo - warsztatowym w Warszawie przy ul. Przyczółkowej 15.

>> Powierzone zadania wykonujemy własnymi siłami.
 

Jeżeli będą Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług proponujemy bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela, który określi zakres prac jak również wiążące się z tym potrzeby finansowe.
Przejdź do KONTAKTU